Nasze publikacje

 

Newsletter

Sonda

Kalendarz

Dzisiaj jest: Wtorek, 20 Marca 2018

PN WT ŚR CZ PT SO NI
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Usługi klastra

Oferta Klastra Instytucji Otoczenia Biznesu

01-06-2010

Klaster  Instytucji Otoczenia Biznesu należy do elitarnego grona tzw. klastrów wiedzy, czyli opierających się na współpracy świata nauki i biznesu , której celem jest kreowanie i rozwijanie nowych form biznesu.

Przedstawiamy Państwu potencjał i zintegrowaną ofertę firm należących do KIOB.

Oferta Klastra Instytucji Otoczenia Biznesu

Centrum obsługi i rozwoju Klastrów

 (PSDiK, Eurofirma, Tomas Consulting, Ordo, Towarzystwo Amicus, Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju)

Centrum obsługi i rozwoju Klastrów podejmuje działania stymulujące aktywność gospodarczą w regionie Polski Wschodniej. Naszym celem jest przede wszystkim inkubowanie inicjatyw klastrowych, wspieranie tworzenia i funkcjonowania inicjatyw na każdym etapie rozwoju, wsparcie koordynacyjne klastra, pozyskiwanie finansów, itd, a także identyfikacja potrzeb, opracowanie strategii rozwoju oraz pomoc i nadzór nad rzeczową realizacją oraz rozliczeniem projektu. 

Więcej w załączniku:

Centrum obsługi i rozwoju Klastrów


Kompleksowa  Obsługa Doradcza

(PSDiK, Eurofirma, Tomas Consulting, ECDS Polska, Ordo, Towarzystwo Amicus, Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju, capitales, 7sztuk.pl, KADR, R Projekt, Consultor, Kancelaria Radców Prawnych Rurewicz i Partnerzy Spółpka Partnerska, Regionalne Centrum Wspierania Przedsiębiorczości PIAST, STREB, Centrum Doradztwa, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii, WSFiZ, Uniwersytet w Białymtsoku)

Doradztwo unijne: usługi w zakresie doradztwa i opracowywania wniosków o dotacje unijne i rządowe oraz oceny konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstw. Identyfikacja istniejących możliwości dofinansowania działalności danej instytucji oraz wybranie i ocena projektu, do którego będzie pozyskiwane dofinansowanie.

Doradztwo finansowe: wiedza, znajomość rynku i doświadczenie w obszarze doradztwa i pomocy w zarządzaniu finansami ekspertów umożliwiają identyfikację problemów związanych z transakcjami prowadzonymi w Polsce i za granicą. Zapewniamy kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw i inwestorów obejmujące finanse, wyceny, badania i restrukturyzacje.

Doradztwo prawne: świadczymy rzetelne i profesjonalne usługi z zakresu doradztwa prawnego. Wszystkim Klientom zapewniamy profesjonalną, kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie. 

Doradztwo personalne: zajmujemy się procesami rekrutacji i oceny pracowniczej, zaspokajając potrzeby z dziedziny HR.  Specjalizujemy się w pomocy i świadczeniu usług z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi. 

Więcej w załączniku:

Kompleksowa obsługa doradcza


Doradztwo i szkolenia - kompleksowe rozwiązania dla biznesu 

(Tomas Consulting, ECDS Polska, Ordo, Towarzystwo Amicus, Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju, Consultor, Centrum Nowych Technologii, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii, WSFiZ, Uniwersytet w Białymstoku)
 

Kadrę dydaktyczną stanowi zespół doświadczonych trenerów biznesu i konsultantów HR, którzy razem tworzą programy rozwojowe w oparciu o najbardziej skuteczne metody nauczania.

Więcej w załączniku:

Doradztwo i szkolenia


Reklama i marketing

 (PSDiK, EuroFirma, Tomas Consulting, ECDS, ORDO, Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju, 7sztuk.pl, KADR, Info Graph, PRO100, Globart Print, Arando, Epicenter)

 

Reklama i marketing

Zapewniamy doradztwo związane z zastosowaniem metod i technik marketingowych. Oferujemy kompleksowe, sprawdzone rozwiązania wspierające sprzedaż. Nasze doświadczenie i nieustanny rozwój, pozwalają tworzyć skuteczne narzędzia, dedykowane realnym potrzebom naszych Klientów.

Usługi marketingowe

PR i Media relations

Drukarnie i wydawnictwa

Więcej w załączniku:

Reklama i marketing


 IT - sprawdzone rozwiązania dla biznesu

 (Agencja Interaktywna BV Kontakty Międzynarodowe, Epicenter, Info Graph, Wschodni Klaster Informatyczny, Intratel) 

Dostarczamy sprawdzone rozwiązania informatyczne, stale rozwijane o kolejne innowacyjne funkcjonalności, zapewniające Twojemu przedsiębiorstwu przewagę konkurencyjną. Naszym kapitałem są eksperci o rozległej wiedzy IT, którzy śledzą i analizują rozwój kluczowych sektorów polskiej gospodarki i trendy na rynkach światowych. 

Więcej w załączniku:

IT


 

 Pełna oferta do pobrania