Nasze publikacje

 

Newsletter

Sonda

Kalendarz

Dzisiaj jest: Wtorek, 20 Marca 2018

PN WT ŚR CZ PT SO NI
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Aktualności

Zarządzanie innowacjami w firmie

26-04-2017

W imieniu Enterprise Europe Network działającego przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, zapraszamy firmy sektora MŚP z woj. podlaskiego do bezpłatnego skorzystania z narzędzia IMP³rove, pozwalającego ocenić poziom innowacyjności w przedsiębiorstwie na tle konkurentów w Europie.

IMP³rove to analiza przebiegających w przedsiębiorstwie procesów związanych z wprowadzaniem innowacji oraz ze sposobem zarządzania cyklem ich rozwoju. Analiza pozwala w efekcie zidentyfikować obszary wymagające usprawnienia oraz wskazuje, w jaki sposób przyspieszyć rozwój firmy. Ponadto umożliwia pozycjonowanie przedsiębiorstwa na tle liderów krajowych i europejskich z danej branży. Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego jako jedyna organizacja w województwie podlaskim posiada licencję do przeprowadzania analizy IMP³rove.

W oparciu o narzędzia metodologii IMP³rove, nasi eksperci ocenią czy firma ma podejście strategicznie
do zagadnień innowacji, czy w przedsiębiorstwie wykształciła się innowacyjna kultura i organizacja oraz zweryfikują, jak zarządzany jest cykl rozwoju innowacji w firmie.

 

Korzyści:

•       Identyfikacja słabych i mocnych stron oraz analiza sposobu zarządzania innowacjami w firmie, 

•       poznanie poziomu konkurencyjności firmy na tle innych,

•       zrozumienie istotności wpływu zarządzania innowacjami na wyniki biznesowe firmy,

•       uzyskanie rzetelnych informacji dotyczących obszarów wymagających poprawy wydajności i konkurencyjności zarządzania innowacjami,

•       otrzymanie planu działania w celu poprawy zdolności zarządzania innowacjami pozwalającego zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstwa,

•       możliwość wykorzystania raportu IMP³rove podczas ubiegania się o finansowanie.

 

WIĘCEJ INFORMACJI -> ZOBACZ